Stikla jumtiņi

Stikla jumtiņi

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Stikla jumtiņi ir neaizvietojams atribūts jebkurā ēkā, kas pasargā cilvēkus no lietus, vēja un sniega sliktā laikā. Šobrīd tas ir arī dizaina elements, ko var skaisti apspēlēt ar stikla palīdzību.
Pieprasījums pēc stikla konstrukcijām ir pārspējis visus rekordus. Izturība, drošums un materiāla skaistums iedvesmo dizainerus, kuri pārvērš ēku interjeru īstā arhitektu mākslas darbā.

Stikla jumtiņi virs ieejas spēj izdaiļot jebkuru ēku un piešķirt tai „rozīni” un neatkārtojamu stilu. Ja runa ir par klasisku ēku, tad ideāls variants būs caurspīdīgs jumtiņš ar minimālu metāla daudzuma pielietojumu. Savukārt, ja jautājums attiecas uz HiTech stila ēkā, tad stiklu var dažādot un padarīt to daudzkrāsainu, aptumšotu utt.

Pēc būtības jumtiņi no stikla ir mazs arhitektūras brīnums, kas ļauj izdaiļot ēku, piešķirot tai pareizu akcentu. Šobrīd, kad ārējam izskatam tiek pievērsta liela nozīme, tas ir īpaši svarīgi.

Jumtiņu veidi

Stikla jumtiņi ir iedalāmi pēc to stiprinājuma vairākos veidos:

  • 1. Balsta jumtiņi.
  • 2. Pārkares jumtiņi.

Balsta jumtiņu īpatnība ir tā, ka šī tipa konstrukcijām ir nepieciešami balsti galdu vai cauruļu veidā. Visbiežāk stikla jumtiņi ar nesošo konstrukciju tiek izmantoti tajos gadījumos, kad jumtiņa svars ir ļoti liels.

Pārkares jumtiņu īpatnība ir tajā, ka to konstrukcija tiek stiprināta tieši pie ēkas sienas, virs ieejas tajā. Tam tiek pielietoti kronšteini vai metāla troses.

Pastāv arī stikla jumtiņi, kas karājas aiz vilcējstieņiem, kuriem nav karkasa, ko visbiežāk uzstāda virs ieejām biznesa centros vai tamlīdzīgās ēkās. Šādas konstrukcijas stiprina pie sienas ar tērauda siju palīdzību, kas harmoniski iederas kopskatā.

Ir arī vanšu stikla jumtiņi. To īpatnība ir tā, ka tos stiprina pie ēkas fasādes ar stiepņu vai skrūvju palīdzību. Šāda veida jumtiņi izskatās ļoti lakoniski un der praktiski jebkura stila arhitektūrai. Vanšu jumtiņi ir aprēķināti maksimālajai slodzei (minimālais svars, ko tas ir iztur, ir 120 kilogramu uz 1 kvadrātmetru). Turklāt šāda veida konstrukciju ir viegli montēt.

Pilnstikla Jumtini10
Pilnstikla Jumtini12
Pilnstikla Jumtini13
Pilnstikla Jumtini15
Pilnstikla Jumtini16
Pilnstikla Jumtini17
Pilnstikla Jumtini21
Pilnstikla Jumtini22
Pilnstikla Jumtini24
Pilnstikla Jumtini25
Pilnstikla Jumtini27
Pilnstikla Jumtini3
Pilnstikla Jumtini4
Pilnstikla Jumtini7
Pilnstikla Jumtini9

Orange

Module class "orange"

Kompanija

Footer Logo

Cēna ir iekļausts: ailes mērīšana, piegāde (Rīgā), montāža, palodzes, stikla paketes, ar argona pildījumu un selektīvo pārklājumu, ziemas vēdināšanas sistēma, PVC profili – Vācija, furnitīra – Vācija. (Īpašas cenas privātmāju logiem)

Kontakti

Dīķa iela 44, Rīga, LV-1004

Tālr.: +371 20 05 80 05,
+371 20 26 96 62

E-mail: legend5@inbox.lv

Search