Stikla durvis

Stikla durvis

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Stikla durvis palīdz dizainerim realizēt vispārdrošākos risinājumus. Tās kardināli maina telpas uztveri: piešķir tām „gaisīgumu” un vizuāli paplašina robežas. Savukārt, ņemot vērā to, ka stikls pakļaujas dažādu veidu dekoratīvajai apstrādei, šādas durvis ir iespējams izmantot dažādu virzienu stila interjeros .

Stikla durvīm ir zināmas priekšrocības. Stikls ir trausls materiāls, taču durvju izgatavošanai tiek izmantoti speciāli apstrādāti, izturīgi un pilnībā drošu veidu stikli. Par svarīgu priekšrocību stikla durvju izmantošanai interjerā var uzskatīt arī to izteikti praktiskās īpašības. Visā ekspluatācijas laikā stikls nezaudē savu ārējo pievilcību, un to kopšana nesagādā nekādas grūtības. Ņemot vērā to, ka stikls ir īpaši mitrumizturīgs materiāls, tad uzstādīt šādas durvis dušas telpā ir diezgan racionāls risinājums, pat neraugoties uz to, ka to cena salīdzinājumā ar parastajām durvīm būs augstāka, bet šāds līdzekļu ieguldījums sevi attaisnos.

Starpistabu stikla durvju konstrukcijas var būt: atveramas, saliekamas, atbīdāmas, svārstveida un rādiusa. Tā vai cita veida izvēle ir atkarīga no telpas platības, kurai šādas durvis ir paredzētas, saimnieka vēlmēm un, protams, no iespējas maksimāli organiski iederēties interjerā. Stikla durvju montāža tiek veikta visīsākajos termiņos, un tās veikšanai nav nepieciešams veikt kaut kādus būtiskus remontdarbus. Tās uzstāda, pielietojot tā saukto „sauso paņēmienu”.

Orange

Module class "orange"

Kompanija

Footer Logo

Cēna ir iekļausts: ailes mērīšana, piegāde (Rīgā), montāža, palodzes, stikla paketes, ar argona pildījumu un selektīvo pārklājumu, ziemas vēdināšanas sistēma, PVC profili – Vācija, furnitīra – Vācija. (Īpašas cenas privātmāju logiem)

Kontakti

Dīķa iela 44, Rīga, LV-1004

Tālr.: +371 20 05 80 05,
+371 20 26 96 62

E-mail: legend5@inbox.lv

Search