PVC logi sērijveida dzīvokļiem

PVC logi sērijveida dzīvokļiem

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Viena no svarīgākajām remonta daļām ikvienā dzīvoklī ir logu nomaiņa. Atbilstoši daudzajiem pētījumiem aptuveni 70% siltuma saglabājas, pateicoties uzticamiem plastikāta logiem, tāpēc ir vērts piešķirt tam pastiprinātu uzmanību, lai turpmāk nenāktos atkal veikt remontu. Plastikāta logi dzīvoklī ir visoptimālākais risinājums gan budžeta, gan arī tehnisko rādītāju ziņā.

Visiem mūsu plastikāta logiem, kas paredzēti dzīvokļiem, piemīt teicamas siltumu un trokšņus izolējošas īpašības un pievilcīgs ārējais izskats, un tiem nav nepieciešama papildu kopšana. Savu skaistumu un pievilcīgo ārieni tie saglabās ilgi, un jums nenāksies raizēties par to uzturēšanu labā kārtībā. Videi draudzīgie materiāli nekaitē veselībai, bet stikla paketes pasargās jūs no aukstajiem vējiem ziemā. Tie lieliski sader kopā ar plastikāta durvīm

Orange

Module class "orange"

Kompanija

Footer Logo

Cēna ir iekļausts: ailes mērīšana, piegāde (Rīgā), montāža, palodzes, stikla paketes, ar argona pildījumu un selektīvo pārklājumu, ziemas vēdināšanas sistēma, PVC profili – Vācija, furnitīra – Vācija. (Īpašas cenas privātmāju logiem)

Kontakti

Dīķa iela 44, Rīga, LV-1004

Tālr.: +371 20 05 80 05,
+371 20 26 96 62

E-mail: legend5@inbox.lv

Search