PVC LOGI

PVC logi sērijveida dzīvokļiem

Viena no svarīgākajām remonta daļām ikvienā dzīvoklī ir logu nomaiņa. Atbilstoši daudzajiem pētījumiem aptuveni 70% siltuma saglabājas, pateicoties uzticamiem plastikāta logiem, tāpēc ir vērts piešķirt tam pastiprinātu uzmanību, lai turpmāk nenāktos atkal veikt remontu. Plastikāta logi dzīvoklī ir visoptimālākais risinājums gan budžeta, gan arī tehnisko rādītāju ziņā.

Visiem mūsu plastikāta logiem, kas paredzēti dzīvokļiem, piemīt teicamas siltumu un trokšņus izolējošas īpašības un pievilcīgs ārējais izskats, un tiem nav nepieciešama papildu kopšana. Savu skaistumu un pievilcīgo ārieni tie saglabās ilgi, un jums nenāksies raizēties par to uzturēšanu labā kārtībā. Videi draudzīgie materiāli nekaitē veselībai, bet stikla paketes pasargās jūs no aukstajiem vējiem ziemā.

PVC logi privātmājai

Plastikāta logu izplatība un popularitāte šodien nevienam neizsauc nekādas šaubas, jo nav brīnums, ka PVC logu pārdošana ir ļoti populārs bizness, neraugoties uz sīvo konkurenci. Taču, ja pilsētu daudzdzīvokļu namos logu montāža jau sen ir kļuvusi par ierastu veidu komforta iegūšanai un sava mājokļa aizsardzībai pret trokšņiem un laikapstākļu kaprīzēm, tad jautājums par plastikāta logu nepieciešamību dārzu mājiņās un vasarnīcās vēl liek šaubīties to iemītniekiem.

Kāpēc vasarnīcām labāk der plastikāta logi?

Klasisks privātmāju variants agrāk bija koka logi, kuri tomēr negarantēja pilnvērtīgu aizsardzību no aukstuma un caurvējiem, kā arī no trokšņa. Protams, mūsdienīgi koka logi ir daudzkārt uzlaboti salīdzinājumā ar padomju ražojumiem, taču PVC logi vasarnīcai der labāk tā iemesla dēļ, ka tie ir lētāki. Ja salīdzināsiet pēc īpašībām analoģiskus koka un plastikāta logus, tad kļūs acīmredzams, ka otrais variants ir daudz izdevīgāks ģimenes budžetam.

Aktuāls jautājums ir privātmājas aizsardzība pret neatļautu iekļūšanu tajā, ja ņemam vērā kaut vai daudzos gadījumus, kad vasarnīcas ziemas periodā (kad vairums šādu māju stāv tukšas) kļūst par zagļu un ļaundaru pastiprinātas uzmanības objektu, iekārojot svešu mantu. Tāpēc plastikāta logus, kurus jūs izvēlēsieties mājai, ir ieteicams aprīkot ar preuzlaušanas furnitūru, kas kļūs par nepārvaramu šķērsli zagļiem.

Vai privātmājām paredzētajiem plastikāta logiem ir kādas īpatnības?

Gan pilsētas dzīvoklī, gan arī privātmājā var uzstādīt jebkurus logus, gan pēc cenas, gan pēc to īpašībām. Viss atkarīgs no tā, kādu uzdevumu izpildi tiem vēlas paredzēt mājas īpašnieks. Bet tas, kā noritēs plastikāta logu montāža privātmājā, lielā mērā būs atkarīgs no logailas un sienu būvmateriālu specifikas.

Izmantojiet PVC logus, lai:

 • paaugstinātu trokšņu un siltuma izolāciju
 • novērstu caurvējus
 • padarītu interjeru estētiski baudāmu un pabeigtu
 • nodrošinātu sev pienācīgu aizsardzību pret zagļiem

PVC logi (ražošanas ēkām)

Stikla pakešu vietā mēs piedāvājam izmantot profilus no PVC, kas nelaidīs ārā no telpas siltumu, taču tiem būs stiprāka konstrukcija, kas paaugstina ražošanas objekta drošību.

Rūpniecisko objektu stiklojums ar PVC profilu palīdzību sniedz šādas priekšrocības:

 • izslēdz siltuma zudums telpā par 100%;
 • 100% aizsardzība pret caurvēju;
 • šādi logi kalpo 50 gadus vai pat ilgāk;
 • logu konstrukcijas ir nedegošas;
 • iespēja izmantot vienkameras logu konstrukcijas;
 • iespēja jebkurā laikā pievienot konstrukcijai otru stiklu;
 • ērti nomainīt sasisto logu, bez nepieciešamības mainīt visu stikla paketi;
 • iespēja izmantot konstrukcijā dažāda biezuma stiklus;
 • iespēja uzstādīt logus, kas ir atverami uz abām pusēm.

Rūpniecisko ēku stiklojums ar šīs tehnoloģijas palīdzību garantē, ka ražošanas cehi būs pasargāti no trokšņiem, putekļiem, netīrumiem, aukstuma uz vairākiem gadu desmitiem.