PVC Logi

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Viena no svarīgākajām remonta daļām ikvienā dzīvoklī ir logu nomaiņa. Atbilstoši daudzajiem pētījumiem aptuveni 70% siltuma saglabājas, pateicoties uzticamiem plastikāta logiem, tāpēc ir vērts piešķirt tam pastiprinātu uzmanību, lai turpmāk nenāktos atkal veikt remontu. Plastikāta logi dzīvoklī ir visoptimālākais risinājums gan budžeta, gan arī tehnisko rādītāju ziņā.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Plastikāta logu izplatība un popularitāte šodien nevienam neizsauc nekādas šaubas, jo nav brīnums, ka PVC logu pārdošana ir ļoti populārs bizness, neraugoties uz sīvo konkurenci. Taču, ja pilsētu daudzdzīvokļu namos logu montāža jau sen ir kļuvusi par ierastu veidu komforta iegūšanai un sava mājokļa aizsardzībai pret trokšņiem un laikapstākļu kaprīzēm, tad jautājums par plastikāta logu nepieciešamību dārzu mājiņās un vasarnīcās vēl liek šaubīties to iemītniekiem.

.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Stikla pakešu vietā mēs piedāvājam izmantot profilus no PVC, kas nelaidīs ārā no telpas siltumu, taču tiem būs stiprāka konstrukcija, kas paaugstina ražošanas objekta drošību.

Rūpniecisko objektu stiklojums ar PVC profilu palīdzību sniedz šādas priekšrocības:

Orange

Module class "orange"

Kompanija

Footer Logo

Cēna ir iekļausts: ailes mērīšana, piegāde (Rīgā), montāža, palodzes, stikla paketes, ar argona pildījumu un selektīvo pārklājumu, ziemas vēdināšanas sistēma, PVC profili – Vācija, furnitīra – Vācija. (Īpašas cenas privātmāju logiem)

Kontakti

Dīķa iela 44, Rīga, LV-1004

Tālr.: +371 20 05 80 05,
+371 20 26 96 62

E-mail: legend5@inbox.lv

Search