PVC durvis

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

PVC durvju priekšrocības

Ja salīdzinām starpistabu PVC durvis ar tām pašām laminētajām, tad tās ir ievērojami izturīgākas pret nolietošanos un kalpo ilgāk. Tās ir tikai nedaudz dargākas, taču durvju vērtnes kvalitāte atbilst augstākas klases durvju līmenim.

Tās patiesi ir ļoti praktiskas. PVC durvi ir ļoti izturīgas pret mitrumu, un tāpēc tās var mazgāt, pielietojot mazgāšanas līdzekļus. Šādas durvis praktiski neuzsūc ūdeni, neizkalst ar laiku, un nereaģē uz straujām temperatūru izmaiņām. Vēl viena PVC durvju priekšrocība ir tā, ka tās neizbalē saulē un saglabā savu prezentatīvo izskatu ilgus gadus.

Cik maksā PVC durvis? Precīza cena ir atkarīga no durvju ailes izmēra un durvju furnitūras. Jūs varat iegādāties lētas PVC durvis, ja tās jau iepriekš ir bijušas izmantotas vai arī ja atrodat labu izpārdošanu.

Populāri mūsdienās ir uzstādīt plastikāta balkona durvis. Šajā gadījumā PVC durvis parādīs sevi no labākās puses: tās aizsargā no siltuma zaudēšanas un caurvēja, un durvju ārējā puse neizbalē no saules gaismas un nebojājas mitruma rezultātā.

Plastikāta durvis pieejamas dažādās konfigurācijās: PVC dubultdurvis, PVC bīdāmās durvis, durvis kopā ar plastikāta logiem.

Noklikšķiniet uz pogas “Cenas pieprasījums”, lai uzzinātu vairāk par PVC durvīm. Pakalpojuma cenā ietilpst durvju izgatavošana, piegāde Rīgā un plastikāta durvju un logu uzstādīšana.

Pvc Durvis Privatmajai
Pvc Durvis
Pvc Durvis1
Pvc Durvis2
Pvc Durvis3

Orange

Module class "orange"

Kompanija

Footer Logo

Cēna ir iekļausts: ailes mērīšana, piegāde (Rīgā), montāža, palodzes, stikla paketes, ar argona pildījumu un selektīvo pārklājumu, ziemas vēdināšanas sistēma, PVC profili – Vācija, furnitīra – Vācija. (Īpašas cenas privātmāju logiem)

Kontakti

Dīķa iela 44, Rīga, LV-1004

Tālr.: +371 20 05 80 05,
+371 20 26 96 62

E-mail: legend5@inbox.lv

Search