Balkona Durvis

×

Brīdinājums

The form #3 does not exist or it is not published.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

It's easy to get started creating your website. Knowing some of the basics will help.

What is a Content Management System?

A content management system is software that allows you to create and manage webpages easily by separating the creation of your content from the mechanics required to present it on the web.

In this site, the content is stored in a database. The look and feel are created by a template. The Joomla! software brings together the template and the content to create web pages.

Site and Administrator

Your site actually has two separate sites. The site (also called the front end) is what visitors to your site will see. The administrator (also called the back end) is only used by people managing your site. You can access the administrator by clicking the "Site Administrator" link on the "This Site" menu or by adding /administrator to the end of you domain name.

Log in to the administrator using the username and password created during the installation of Joomla.

Logging in

To login to the front end of your site use the login form or the login menu link on the "This Site" menu. Use the user name and password that were created as part of the installation process. Once logged-in you will be able to create and edit articles.

In managing your site, you will be able to create content that only logged-in users are able to see.

Creating an article

Once you are logged-in, a new menu will be visible. To create a new article, click on the "submit article" link on that menu.

The new article interface gives you a lot of options, but all you need to do is add a title and put something in the content area. To make it easy to find, set the state to published and put it in the Joomla category.

You can edit an existing article by clicking on the edit icon (this only displays to users who have the right to edit).

Learn more

There is much more to learn about how to use Joomla! to create the web site you envision. You can learn much more at the Joomla! documentation site and on the Joomla! forums.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva

Logi A5 LV 01 1

Cēna ir iekļausts: ailes mērīšana, piegāde (Rīgā), montāža, palodzes, stikla paketes, ar argona pildījumu un selektīvo pārklājumu, ziemas vēdināšanas sistēma, PVC profili – Vācija, furnitīra – Vācija.  (Īpašas cenas privātmāju logiem)

Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Alumīnijs ir lielisks būvmateriāls, ko izmanto fasāžu konstrukciju un logu izgatavošanā. Produktiem, kas izgatavoti no alumīnija, piemīt šādas īpašības:

 • vieglums;
 • izturība pret fiziskām slodzēm;
 • noturība pret koroziju;
 • draudzīgums videi (bez smago metālu piemaisījumiem);
 • noturība pret krasām temperatūru izmaiņām.

Līdz nesenam laikam alumīnija logi tika izmantoti sabiedriskās (tirdzniecības centri, biroji) un rūpnieciskās (cehi, noliktavas) ēkās. Tam par iemeslu bija alumīnija logu rāmju zemā siltumizolācija un augstā cena.

Līdz ar tehnoloģiju attīstību, ir izdevies panākt logu siltumvadītspējas samazinājumu, pateicoties siltumu izolējošiem ieliktņiem, kas deva iespēju uzstādīt alumīnija konstrukcijas dzīvojamos namos. Īpaši populāras ir arī atbīdāmās sistēmas no alumīnija balkonu un lodžiju stiklojumiem.

Strauji ir pieaugusi tendence izmantot metāla logus telpu dizaina jomā. Alumīnija profilu īpašības ļauj izpildīt jebkuras sarežģītības pakāpes, lieluma un atvēršanas veida konstrukcijas jebkurā krāsā.

Alumīnija logu tipi

Alumīnija logu konstrukciju variantu ir daudz, un, lai izvēlētos optimālo, nepieciešams izvēlēties uzstādīšanas mērķi un vietu.

Atkarībā no konfigurācijas un atvēršanas veida, izšķir šādus logu sistēmu tipus:

 1. atveramie logi – vērtnes atveras vienā       plaknē, parasti uz telpas iekšieni. Tas ir tradicionāls variants un ērts mazgāšanai no loga ārpuses;
 2. atvāžamie logi – atveras tikai loga augšdaļa (vērtne tiek atvāzta). Izmantojami pieliekamajos, kāpņu telpās un logailās, kas atrodas samērā augstu;
 3. atveramie un atvāžamie logi – visērtākais un populārākais variants, jo tam piemīt divu logu tipu funkcionālās iespējas;
 4. daudzvērtņu logi – pielieto lielās stiklojuma platībās (lodžijās, balkonos). Variants paredz dažādu atvēršanas tipu vērtnes;
 5. neatveramie logi – pilda tikai vienu funkciju – telpas apgaismošanu. Šos logus nav iespējams atvērt. Bieži tos izmanto vitrīnu un fasāžu iestiklošanai;
 6. atbīdāmās sistēmas – vērtnes tiek bīdītas pa profiliem. Atbīdāmo logu izmantošana nodrošina telpas ekonomiju.

Atkarībā no izmantojamā profila tipa alumīnija logus var iedalīt divos veidos:

 1. „siltie logi” – profila konstrukcijā ir iekļauti: divi alumīnija profili ar siltumu izolējošo materiāla slāni (poliamīda stiklšķiedra). Papildus siltuma saglabāšanas funkcijai, „termotilts” paaugstina telpas trokšņu izolāciju. Tos var izmantot apkurināmās mājās un dzīvokļos;
 2. „aukstie logi” – tos uzstāda balkonos, noliktavu telpās vai apkurināmās ēkās (birojos, veikalos) kā šķērssienu.

Alumīnija logu priekšrocības un trūkumi

Logi no alumīnija profila ir iemantojuši labu slavu. Var izcelt veselu virkni priekšrocību:

 • ugunsdrošība;
 • konstrukciju izturība, kas dod iespēju projektēt lielas stikla virsmas;
 • ilgs kalpošanas mūžs (ap 80 gadu);
 • estētiski pievilcīgi – ilgu laiku saglabā savu sākotnējo izskatu;
 • pretuzlaušanas īpašības – turklāt pats profils ir pietiekami izturīgs, logiem tiek izmantota speciāla furnitūra, kas apgrūtina uzlaušanu;
 • viegli lietot un kopt;
 • plašs produktu klāsts – pēdējos gados ražotājuzņēmumu skaits ir pieaudzis.

Pirms iegādes ir vēlams iepazīties ar informāciju par ražotāju, tā pieredzi logu tirgū un noteikt telpai piemērotākos alumīnija logus (ieteicams palasīt forumos un profilu tīmekļa vietnēs pasūtītāju atsauksmes).

Ir jāņem vērā, ka metāla logiem ir arī zināmi trūkumi:

 • augsta cena – alumīnija logu konstrukciju cena 2–3 reizes pārsniedz analoģiskas PVC; konstrukcijas cenu;
 • logi ar auksto profilu slikti notur siltumu.
Aluminija Lodzijas Alljuminnivie Lodzii1
Aluminija Lodzijas Alljuminnivie Lodzii2
Aluminija Lodzijas Alljuminnivie Lodzii3
Aluminija Lodzijas Alljuminnivie Lodzii4
Aluminija Lodzijas Alljuminnivie Lodzii5
Aluminija Lodzijas Alljuminnivie Lodzii6
Aluminija Lodzijas Alljuminnivie Lodzii7

Orange

Module class "orange"

Kompanija

Footer Logo

Cēna ir iekļausts: ailes mērīšana, piegāde (Rīgā), montāža, palodzes, stikla paketes, ar argona pildījumu un selektīvo pārklājumu, ziemas vēdināšanas sistēma, PVC profili – Vācija, furnitīra – Vācija. (Īpašas cenas privātmāju logiem)

Kontakti

Dīķa iela 44, Rīga, LV-1004

Tālr.: +371 20 05 80 05,
+371 20 26 96 62

E-mail: legend5@inbox.lv

Search