Alumīnija durvis

Alumīnija durvis

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

Alumīnija durvis tiek plaši izmantotas, pateicoties to ekspluatācijas īpašībām. Šādas durvju konstrukcijas ir izgatavotas no viegla un izturīga materiāla, tām ir ilgs kalpošanas mūžs, un tās ir izturīgas pret krasām temperatūru svārstībām. Turklāt tās ir arī mitrumizturīgas, ugunsdrošas un iztur lielas slodzes. Durvis, kas izgatavotas no alumīnija, var uzstādīt visdažādākajās ailās.

Alumīnija durvju grupas

Pēc konstrukcijas alumīnija durvis ir iedalāmas divās pamatgrupās:
– „aukstās” durvis (profili bez siltumu izolējošiem ieliktņiem);
– „siltās” (profili ar siltumu izolējošiem ieliktņiem).

„Aukstā profila” alumīnija konstrukcijas visbiežāk izmanto neapkurināmās telpās, kā arī ēkās, kuru nav nepieciešamības atdalīt silto zonu no aukstās. „Siltā profila” konstrukcijas izmanto pie ieejas no ārpuses apkurinātā telpā, kā arī, ja nepieciešams nodalīt siltās un aukstās zonas.

Alumīnija durvju veidi

Pēc konstrukcijas un atvēršanas veida alumīnija durvis iedala šādos durvju veidos:
– atveramās;
– atbīdāmās (atritināmās);
– pieliekamo (līdzīgas akordeona plēšām);

Atveramās alumīnija durvis ir atveramas uz vienu pusi. Tas ir saistīts ar to stiprinājuma, kā arī to uzstādīšanas durvju kārbā īpatnībām. Atveramās durvis no alumīnija izmanto samērā bieži. Piemēram, tās uzstāda lielveikalos, skolās, ārstniecības iestādēs.

Atbīdāmās (atritināmās) durvis no alumīnija tiek atvērtas, atbīdot tās sānis. Ratiņi, uz kuriem tiek stiprināta durvju vira, var bīdīties pa augšējo sliedi, kas ir piestiprināta pie sienas vai griestiem. Šāda konstrukcija vislabāk der gadījumos, kad parastās durvis aizņem pārāk daudz vietas to atvēršanas gadījumā un nosprosto ceļu. Atritināmās durvis no alumīnija tiek uzstādītas telpu iekšpusē.

Pieliekamo alumīnija durvis („plisē”) var tikt izgatavotas gan kā „aukstās”, gan kā „siltās” durvis. „Plisē” durvis aizņem maz vietas, pateicoties kam tās ir ļoti populāras. Tās izmanto telpu iekšpusēs – ēdnīcās, virtuvēs, darba kabinetos, guļamistabās.

Aluminija Durvis Alljuminnivie Dveri1
Aluminija Durvis Alljuminnivie Dveri2
Aluminija Durvis Alljuminnivie Dveri3
Aluminija Durvis Alljuminnivie Dveri4
Aluminija Durvis Alljuminnivie Dveri5
Aluminija Durvis Alljuminnivie Dveri6

Orange

Module class "orange"

Kompanija

Footer Logo

Cēna ir iekļausts: ailes mērīšana, piegāde (Rīgā), montāža, palodzes, stikla paketes, ar argona pildījumu un selektīvo pārklājumu, ziemas vēdināšanas sistēma, PVC profili – Vācija, furnitīra – Vācija. (Īpašas cenas privātmāju logiem)

Kontakti

Dīķa iela 44, Rīga, LV-1004

Tālr.: +371 20 05 80 05,
+371 20 26 96 62

E-mail: legend5@inbox.lv

Search