Alumīnija durvju remonts

Alumīnija durvju bojājumu iemesli

Alumīnija durvīm bieži tiek bojātas slēdzenes, jo tās tiek lietotas ļoti intensīvi. Cieš arī rokturi. Bojājumu iemesls ir neatbilstoša ekspluatācija.

Zināmas problēmas ir saistītas ar to, ka kaut kādas detaļas nav bijušas pareizi uzstādītas. Ja situācija netiek savlaicīgi izlabota, var tikt bojāts viss bloks: aizslēdzošais mehānisms, cilpu sistēma un citas detaļas.

Vēl viens izplatīts bojājumu rašanās iemesls ir detaļu nodilums. Šādā gadījumā nolietoto elementu nelabo, un tas ir jāmaina.

Alumīnija durvju bojājumu veidi

Alumīnija durvju bojājumiem var būt dažādas pakāpes. Ja jūs esat konstatējuši kaut niecīgu novirzi no normālas darbības, tad uzreiz izsauciet meistaru. Mēs saremontēsim jūsu durvis, un tās kalpos jums vēl ilgi.

Visizplatītākie bojājumi ir šādi:

  • nevar pagriezt pagriežamo rokturi. Ja jūs vēlaties salabot to patstāvīgi, tad jāatskrūvē pašgriezēji, kas to tur, jānoņem rokturis un jāieliek jauns, blīvi to pieskrūvējot. Tās pašas darbības ir jāveic, ja rokturis ir nolūzis;
  • ja rokturi ir grūti pagriezt, tad tas ir jāieeļļo ar eļļu, kas nesatur skābes un sveķus;
  • ja alumīnija durvis nevar aizvērt cieši, tad šāda veida bojājumam var būt vairāki iemesli. Ir jāpārbauda blīvētāja kvalitāte visā durvju perimetrā, un nepieciešamības gadījumā tas ir jānomaina. Par durvju vērtnes neblīvas piegulšanas iemeslu, tās aizverot, var būt arī detaļu nodilums. Šādā gadījumā jums neiztikt bez meistara palīdzības;
  • par vēl vienu var kalpot arī aizvērēja bojājums, ja tāds ir uzstādīts. Šādā gadījumā remontējamas ir nevis durvis, bet tieši aizvērējs.