Logu kopšana

Loga profils. PVC logu rāmjus un vērtnes ir viegli kopt. To virsma ir gluda, tādēļ tos var mazgāt ar siltu ūdeni, izmantojot sūkli vai mīkstu lupatiņu. Nedrīkst lietot abrazīvas pastas, jo tās var sabojāt loga virsmu.

Plastikāta logu rāmju apakšējā daļā atrodas ūdens novades kanāli, kas izvada ārā mitrumu. Tie laiku pa laikam ir jāiztīra. Lai nevainojami kalpotu furnitūra, tās kustīgās detaļas vidēji divas reizes gadā ir jāieeļļo. Nedrīkst izmantot līdzekļus, kuru sastāvā ir skābes vai sveķi, kā arī tādus, kas var izjaukt aizsardzību pret koroziju. Iespējams, eņģes un vērtni nepieciešams arī pieregulēt, bet to labāk uzticēt profesionāliem meistariem.

Lai blīvējumi kalpotu ilgāk, saglabātu elastību un aizturētu mitrumu un vēsumu, reizi vai divas reizes gadā tie jāattīra no gružiem un netīrumiem un jāapstrādā ar speciālu līdzekli. Tīrīšanu un apstrādi var veikt ar mīkstu lupatiņu un siltu ūdeni, kam nedaudz pievienots mazgāšanas līdzeklis. Pēc tīrīšanas blīvējumi kļūs elastīgi un atgrūdīs mitrumu.  Ievērojot šīs vienkāršās rekomendācijas, logi kalpos ilgāk.