Logu furnitūra

Pirmajā brīdī var likties, ka PVC loga konstrukcijā furnitūrai nav tik nozīmīga vieta kā stiklapaketei vai loga profilam. Tomēr no furnitūras lielā mērā ir atkarīga loga kvalitāte un funkcionallitāte. Tieši furnitūra nes lielāko mehānisko un dinamisko slodzi .

Furnitūra – tie ir mehānismi, kas dod iespēju atvērt un aizvērt logu. Kā zināms, loga vērtnei ir vairāki atvēršanas veidi – atverama, atgāžama, atverama un atgāžama, ziemas vēdināšanas režīms. Visas šīs iespējas nodrošina loga furnitūras mehānismi. Atveramās-atgāžamās furnitūras radīšana logu ražošanā izraisīja teju vai revolūciju, jo parādījās jaunas konstruktīvās iespējas. Vairs nav nepieciešams darināt vēdlodziņus, kas samazina gaismas laukumu logā.

Viss loga mehānisms tiek darbināts ar vienu rokturi. Neraugoties uz mehānismu sarežģītību, furnitūra ir ļoti vienkārša apkopē. Izmantojot visparastākos instrumentus, iespējams noregulēt vērtnes stāvokli rāmī pa vertikāli un horizontāli, blīvējuma piespiešanas pakāpi un citas lietas. Mūsu piedāvātie PVC logi tiek komplektēti ar augstas kvaitātes vācu furnitūru Roto vai Siegenia. Sazinoties ar mums, varat logu komplektācijai iegādāties rokturus ar atslēgu, t.s.„pīpētāju” rokturus balkona durvīm un citu Jūs interesējošo furnitūru.